Başkanımızın Mesajı

732476

Tüm-Yapı İnşaat Bayındırlık ve İmar Bakanlığı’ında inşaat teknisyeni olarak 12 sene görev yapan Mehmet TÜM tarafından tek sermayesi meslek ve insan sevgisi olarak 1994 yılında Bandırma’da mütevazi bir ofis odasında ticari yaşamına başladı. Faaliyetlerine anahtar teslim konut projeleri ve uygulamalarıyla başlayan Tüm- Yapı İnşaat, şirket bünyesinin gelişmesi ile faaliyetlerine sayısız yenilikleri teknolojinin son yenilikleri ile birleştirerek hala anahtar teslim konut projeleri ile devam etmektedir. Şirket 1994 yılından itibaren projelerinimerkez Bandırma olmak üzere, oksijen cenneti Altınoluk’ta yoğunlaştırmış durumdadır.

Anahtar teslim konut işinde faal bulunan şirketin hem kamu hem de özel sektörün önemli projelerini Tüm-Yapı İnşaat’a teslim etmiş olması, özen gerektiren bu alanda başarılı eserlerin oluşmasını sağlamış ve devamlı gelişen inşaat teknolojisinin ne kadar yakından takip edildiğini göstermiştir.1999 yılının ocak ayında Tüm-Yapı İnşaat, faaliyetlerini ticaretin ötesinde, insana hizmet etme anlayışıyla sürdürerek faaliyetlerini Almanya’da inşaat yıkım alanında devam ettiren ve Yusuf Tüm tarafından kurulan YUSUF TÜM İNŞAAT YIKIM ŞİRKETİ ile birleştirdi.

1999 yılının Ocak ayında, Aschaffenburg’ta kurulan yıkım firması ticaretin ötesinde insana hizmet etme anlayışıyla hareket ederek 4 yıllık kısa bir zaman dilimi içerisinde, Almanya’nın en iddialı projelerinin altına imza atan inşaat firmalarından biri haline geldi ve bu zaman dilimi içerisinde Almanya’nın bir ucundan diğer ucuna başarılı projeler gerçekleştirildi. Resmi ve özel kuruluşlara karşı üstlendiğimiz projeler zamanında teslim edildi. Tüm-Yapı İnşaat Bandırma’da V.D mükellifliği içerisinde 2002 yılında inşaat sektöründe en çok vergi veren 1.ci, Balıkesir’de ise 2.ci büyük firma olma başarısını göstermiştir. Bir çok kuruluş arasından sıyrılarak ulaşılan bu başarı haklı olarak firmayı hem yurt içinde, hem de yurt dışında gururlandırmıştır ve sektördeki büyüklüğünü kanıtlamıştır.

Firmamızın bundan sonraki hedeflerinden biri sürekli gelişen inşaat sektöründe, insan hayatını doğrudan ilgilendiren ve de sağlılı yaşama hizmet binalarını inşa etmeye devam etmek ve kısa sürede büyük mesafe alınan inşaat yıkım alanında daha büyük projelere imza atmaktır.

Bizi farklı

yapan nedir?

Yükselen değerlerle, bütün hizmetlerimizde yıllar sonra bile müşterilerimizin memnun olacağı projelere imza atmak bizler için en önemlisi.

Yaratıcı Çözümler

Her projemize uygun akılcı ve kalıcı çözümler üretmek

Etkileyici Sonuçlar

Görsel, mimari ve mühendislik olarak etkileyici kullanılabilir mekanlar oluşturmak

Mükemmel Mühendislik

Yükselen Değerler prensibimizle mühendislikte ve mimaride gelişen teknolojide en son noktada bulunmak.

Bağlantı Kurun!

Bizimler bağlantı kurmak için lütfen formu doldurun.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search