Hakkımızda

Faaliyetlerine anahtar teslimi konut projeleri ile başlayan Tüm Yapı İnşaat 1990’lı yılların başında Mehmet TÜM tarafından kurulmuştur. Tüm Yapı İnşaat 2000’li yılların başında şirket vizyonunu yenileyerek teknolojinin son yeniliklerini iş kalitesi ve güvenliğini arttırıcı tüm donanım, ekipman ve teknolojik yeniliklerle uygulamalara devam etmektedir.

Şirket 1994 yılından itibaren projelerini Bandırma merkez olmak üzere oksijen cenneti Altınoluk, Balıkesir’de yoğunlaştırmıştır. 1994 yılında kurumsallaşarak adını alan şirketin, bugünlere gelene kadar Balıkesir genelinde gerçekleştirdiği proje sayısı 80 adedi geçmektedir. Maliyet artı kar metoduyla yapılan birkaç inşaat hariç tüm binalar yap-sat modeliyle pazarlanmıştır. Bugüne kadar 80’i aşkın projede yaklaşık 1000 konut üretilmiş ve kullanıcılara söz verildiği tarihte teslim edilmiştir.

Tüm Yapı İnşaat’ın en büyük haklı gururu, eski projelerindeki misafirlerinin yeni projelerden bir daha mal sahibi olmalarıdır. Tüm yapı İnşaat hem kamu hem de özel sektörün önemli projelerini üstlenmiş ve bu kapsamda birçok önemli ve başarılı eserin oluşmasını sağlamıştır. Referans olarak sınırsız sayıdaki biriktirilmiş proje ve yapılarımızın kullanım kolaylığı, güvenlik ve estetik açısından firmamızın aynı zamanda teknolojiye ve estetiğe verdiği öneminde bir göstergesi olmuştur.

Bizlere göstermiş olduğunuz güven firmamızın hizmetlerine toplam iş kalitesi olarak yansımıştır.

Bu çatı altında güvendesiniz…

Bizi farklı

yapan nedir?

Yükselen değerlerle, bütün hizmetlerimizde yıllar sonra bile müşterilerimizin memnun olacağı projelere imza atmak bizler için en önemlisi.

Yaratıcı Çözümler

Her projemize uygun akılcı ve kalıcı çözümler üretmek

Etkileyici Sonuçlar

Görsel, mimari ve mühendislik olarak etkileyici kullanılabilir mekanlar oluşturmak

Mükemmel Mühendislik

Yükselen Değerler prensibimizle mühendislikte ve mimaride gelişen teknolojide en son noktada bulunmak.

Bağlantı Kurun!

Bizimler bağlantı kurmak için lütfen formu doldurun.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search